Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój – klimatyczne miejsce ukryte w Sudetach

Wybierając się w okolice Kotliny Kłodzkiej nastawiamy się kontakt z naturą, przepiękne krajobrazy i aktywny odpoczynek. Na tym terenie największą chyba popularnością cieszą się malutkie pensjonaty, urokliwie położone domki letniskowe oraz agroturystyka.

Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój – dlaczego warto odwiedzić?

Znajduje się tu jednak także niesamowite miejsce, które każdy z nas powinien odwiedzić choćby raz w życiu, aby zaznać tej odrobiny luksusu. Mam świadomość tego, że od hotelu pięciogwiazdkowego zawsze wymagamy więcej. Jednak oferta Hotelu SPA Dr Ireny Eris w Polanicy Zdroju pozytywnie zaskoczy nawet najbardziej wymagających gości.

W czym tkwi wyjątkowość Hotelu SPA Dr Irena Eris w Polanicy Zdrój?

Na fantastyczny klimat tego miejsca składa się kilka czynników. Urokliwe położenie w bezpośrednim sąsiedztwie lasu pozwala zaczerpnąć głęboki oddech czystego, rześkiego powietrza. Sam obiekt to perełka architektoniczna wykończona w stylu Art Deco. Przepyszna kuchnia dostępna w dwóch różnych hotelowych restauracjach oraz niesamowicie bogata oferta zabiegów odnowy biologicznej w SPA kuszą gości.  Aby skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw oferowanych przez polanicki hotel, jeden weekend to zdecydowanie za mało. Największym jednak dobrodziejstwem tego miejsca są ludzie. Pomimo tego, że wymienieni zostali na końcu, równie dobrze można umiejscowić ich na samym początku tej wyliczanki. Duszę tego hotelu stanowią fantastyczni ludzie. Uśmiechnięci, pomocni, gościnni.

Począwszy od hotelowego boya, przez obsługę recepcji, kelnerów, barmanów, aż po serwis sprzątający i serwis techniczny – nie ma dla nich prośby nie do spełnienia oraz problemu nie do rozwiązania. To wyszkoleni profesjonaliści świetnie znający się na swojej pracy, a przy tym po prostu ciepli ludzie. I to właśnie dzięki nim chce się wracać w to cudowne miejsce.