Hotel Traffic w Poznań – przyjemny nocleg w eleganckim stylu

Hotelem godnym polecenia, komfortowym i niedrogim, jest hotel Traffic w Poznaniu. Mieszka się w nim doskonale, jest to miejsce czyste, dobrze przygotowane do mieszkania. Kolorowe ściany, system segregowania śmieci, czajnik oraz kubeczek, a także telewizor – to wszystko świetnie się sprawdza. W hotelu jest winda. Całodobowa recepcja działa dobrze i bez zarzutu.

Hotel blisko centrum – Traffic w Poznaniu

Największym atutem tego pięknego hotelu jest jego lokalizacja – położony jest w pobliżu Starego Rynku w Poznaniu. Blisko wszelkich atrakcji, blisko pięknych miejsc. One są tym, co najważniejsze i naprawdę wysokiej próby. Goście hotelu mogą dokupić śniadanie – smaczne, treściowe, obfite w pieczywo, sery, wędliny, naleśniki, jajecznice, owoce. Nie trzeba jednak kupować śniadania, jeśli ktoś nie ma takich potrzeb. Doskonałe jedzenie, smaczna kawa dadzą siły do zmagania się z całym dniem.

Hotel Traffic jest dobry dla osób w każdym wieku. Można w nim odpocząć, ale nie wolno organizować imprez ani wieczorów kawalerskich. Wygodne łóżko, czysta łazienka, codziennie zmieniane ręczniki świadczą o klasie tego miejsca. Odpoczywa się miło i przyjemnie, a wiele osób chce tam powrócić. Cena jest umiarkowana – około 160 złotych płaci się za nocleg w pokoju jednoosobowym. Nie jest to wysoka cena, dzisiaj za nocleg w hostelu trzeba zapłacić ponad 100 złotych. Hotel to jednak zupełnie inny wybór i o wiele lepsza kategoryzacja.

Polacy lubią odpoczynek w miłym miejscu, a ten hotel do takich należy. Przy hotelu nie ma parkingu, ale nie jest to dużą niedogodnością.